LZS Gazownik Wawelno - strona nieoficjalna

herb LZS Gazownik Wawelno
herb LZS Wrzoski
LZS Gazownik Wawelno   LZS Wrzoski
Mecz w Jesenniku (Czechy)

2010-02-28, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Dzisiejszy mecz sparingowy był testem dla zawodników by pokazać swoje umiejętności przed nowym trenerem. Wynik meczu szedł na dalszy plan, ważniejsze było realizowanie przedmeczowych założeń nowego szkoleniowca. Duża rotacja w składzie pozwoliły na zauważenie przez trenera potencjału jaki posiada nasz zespół. Kilka akcji było "wypisz wymaluj" obrazem jaki starał się nam przekazać trener. Nasz trener nie mógł skorzystać z kilku zawodników z podstawowego składu jak Marcin Stachowicz, Maciej Czech, Jakub Łada, Michał Stasiak czy też Wojtek Homenda. A teraz krótko o meczu:
Wyjściowy skład: Zyla Krystian - Gawlista Łukasz, Mruczek Daniel, Bejcar Dominik, Mruczek Damian - Cybulski Tomasz, Płonka Sebastian, Sawulski Jakub, Gąsior Dawid - Kalinowski Michał, Bułka Krzysztof.
Rezerwa: Wolak Robert, Waldera Marek, Ochab Mariusz, Piechurski Adam.
Mecz rozpoczął się z dużym rozmachem drużyny przeciwnej. Nasz zespół pozwolił na grę przeciwnikowi oddając im większą część boiska. Co nie było dobrym posunięciem, gdyż po stałym fragmencie gry (z rzutu rożnego) straciliśmy bramkę. Jednak z biegiem czasu obraz gry stawał się bardziej wyrównany i zaczynaliśmy przejmować inicjatywę przeprowadzając kilka składnych akcji. Po jednej z szybszych akcji naszego zespoły i indywidualnej akcji środkiem pola Michała Kalinowskiego piłka została na wolnym polu do której najszybciej dobiegł Krzysiek Bułka i sprytnym strzałem "ze szpica" umieścił futbolówkę w bramce. W kolejnej części sparingu nasza drużyna już zdecydowanie przejęła inicjatywę. Niestety wiele sytuacji stu procentowych zostało zmarnowanych przez naszych zawodników, m.in. przez Adama Piechurskiego. Wynik na 2:1 ustalił Adrian Krug dobijając praktycznie do pustej bramki po nieskutecznej interwencji bramkarza gości.
We wtorek na treningu porozmawiamy z trenerem nt. dzisiejszego meczu. Myślę, że czeka nas jeszcze dużo pracy i treningów by w pełni uzyskać to co najważniejsze czyli szczyt formy i zwycięskie mecze :)

herb LZS Gazownik Wawelno Informacje o kadrze LZS Gazownik Wawelno

1. Zyla Krystian
2. Gawlista Łukasz
3. Mruczek Daniel
4. Bejcar Dominik
5. Mruczek Damian
6.
7. Płonka Sebastian
8.
9. Gąsior Dawid
10. Kalinowski Michał
11. Bułka Krzysztof

herb LZS Gazownik Wawelno Zawodnicy rezerwowi LZS Gazownik Wawelno

1. Ochab Mariusz
2. Waldera Marek
3. Wolak Robert
4.
5. Piechurski Adam

Oceny zawodników »

herb LZS Gazownik Wawelno Prezentacja graficzna składu drużyny LZS Gazownik Wawelno

Zyla Krystian
Gawlista Łukasz
Płonka Sebastian
Gąsior Dawid
Kalinowski Michał
Mruczek Daniel
Mruczek Damian
Bułka Krzysztof
Bejcar Dominik

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.